توسعه شهری آستانه برای میزبانی اکسپو ۲۰۱۷
شهر در چنگ «رویداد ۳ ماهه»
با نزدیک شدن به روز افتتاحیه اکسپو ۲۰۱۷، آهنگ ساخت‌وساز در آستانه سرعت گرفته و شهردار پایتخت وعده می‌دهد مخاطبان را از طریق نوع جدیدی از وسایل حمل‌ونقل عمومی، ایستگاه راه‌آهن و فرودگاه جدید، متعجب کند.
 ١٦:٢٤ - دوشنبه ٢ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز یک چالش بزرگ در جهت بهینه سازی انرژی
اجازه ارائه درخواستها جهت شرکت در مسابقه جایزه جهانی دفتر بین المللی نمایشگاههای جهان ( BIE ) در مورد انرژی آینده صادر شد
اجازه ارائه درخواستهای مربوط به شرکت در مسابقه جایزه جهانی دفتر بین المللی نمایشگاههای جهان ( BIE ) در سال 2017 "BIE-Cosmos Prize 2017 " که در راستای مشارکت با اکسپو 2017 آستانه طراحی شده صادر گردید. جایزه ای که نه فقط به طرحهایی که دارای منافع مالی باشند بلکه به شهروندان یا گروههایی که در زمینه امور مرتبط با شعار اکسپو " انرژی آینده " فعالیت میکنند اعطا میگردد.
 ١٤:٢٢ - شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
تلفیق هنر و صنعت در راستای بهبود کیفیت حضور ج.ا.ایران در اکسپوی قزاقستان
انتصاب مشاور هنری اکسپو 2017 توسط دکتر اسفهبدی
در تاریخ 10 بهمن ماه 1395 محمد پرویزی با صدور حکمی از سوی دکتر اسفهبدی به سمت مشاور هنری در پروژه اکسپو 2017 منصوب گردید.
 ١١:١٨ - چهارشنبه ١٣ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
عرضه انواع غذاهای بومی و بین المللی در اکسپو 2017
رقابت جهت در اختیار گرفتن 50 محل عرضه غذا در EXPO-2017
در طول مدت زمان برگزاری نمایشگاه اکسپو 2017 در شهر آستانه حدود 50 محل عرضه غذا در انواع و دسته بندیهای قیمتی مختلف در محل مجتمع نمایشگاهی اکسپو ایجاد خواهند شد.
 ١٠:٣٥ - سه شنبه ١٢ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
بررسی روشهای بهینه مصرف انرژی در اکسپوی قزاقستان
اکسپو 2017 آستانه به دنبال تشکیل کارگاهای آموزشی روشهای بهینه مصرف انرژی
اکسپو 2017 آستانه رسماً درخواست خود جهت تهیه برنامه های کاربردی برای استفاده در کارگاههای آموزشی مصرف بهینه انرژی ( Energy Best Practices Area که به اختصار eBPa نامیده میشوند ) و یکی از مناطق شاخص در نمایشگاه اکسپوی پیش رو خواهد بود و به دنبال پیدا کردن راه حل هایی ملموس در مورد بزرگترین چالش جهانی است را ارایه نمود.
 ١٥:٠٧ - يکشنبه ٣ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 صفحه بعدی >>