آماده باش برای اکسپو 2017
مجریان و مشارکت کنندگان به طور کامل برای اکسپو2017 آستانه آماده شده اند
با خاتمه آخرین اجلاس مشارکت کنندگان بین المللی در اکسپو 2017 ( IPM ) که با گردهمایی 326 نماینده از 108 کشور شرکت کننده در این رویداد برگزار گردید، آماده سازی اکسپو 2017 آستانه به مرحله نهایی نزدیک میشود.
 ١٣:٥٦ - يکشنبه ٨ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
سومین جلسه مشارکت کنندگان بین المللی (IPM) در اکسپو 2017 برگزار شد
شرکت کنندگان بین المللی اکسپوی2017 در شهر آستانه گردهم آمدند
کمتر از چهار ماه قبل از آنکه اکسپو 2017 آستانه دروازه های خود را به سوی همگان باز نماید، شرکت کنندگان بین المللی این رخداد به جهت تشکیل سومین جلسه مشارکت کنندگان بین المللی (International Participants’ Meeting که به اختصار IPM نامیده میشود ) در کاخ استقلال در شهر آستانه پایتخت کشور قزاقستان به دور یکدیگر گرد آمدند. این جلسه به عنوان آخرین گردهمایی نمایندگان 108 کشور جهان در مورد شعار نمایشگاه " انرژی آینده " قبل از تاریخ 10 ژوئن 2017 که روز بازگشایی نمایشگاه است محسوب می گردد.
 ١٤:٤٥ - شنبه ٧ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
توسعه شهری آستانه برای میزبانی اکسپو ۲۰۱۷
شهر در چنگ «رویداد ۳ ماهه»
با نزدیک شدن به روز افتتاحیه اکسپو ۲۰۱۷، آهنگ ساخت‌وساز در آستانه سرعت گرفته و شهردار پایتخت وعده می‌دهد مخاطبان را از طریق نوع جدیدی از وسایل حمل‌ونقل عمومی، ایستگاه راه‌آهن و فرودگاه جدید، متعجب کند.
 ١٦:٢٤ - دوشنبه ٢ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز یک چالش بزرگ در جهت بهینه سازی انرژی
اجازه ارائه درخواستها جهت شرکت در مسابقه جایزه جهانی دفتر بین المللی نمایشگاههای جهان ( BIE ) در مورد انرژی آینده صادر شد
اجازه ارائه درخواستهای مربوط به شرکت در مسابقه جایزه جهانی دفتر بین المللی نمایشگاههای جهان ( BIE ) در سال 2017 "BIE-Cosmos Prize 2017 " که در راستای مشارکت با اکسپو 2017 آستانه طراحی شده صادر گردید. جایزه ای که نه فقط به طرحهایی که دارای منافع مالی باشند بلکه به شهروندان یا گروههایی که در زمینه امور مرتبط با شعار اکسپو " انرژی آینده " فعالیت میکنند اعطا میگردد.
 ١٤:٢٢ - شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
تلفیق هنر و صنعت در راستای بهبود کیفیت حضور ج.ا.ایران در اکسپوی قزاقستان
انتصاب مشاور هنری اکسپو 2017 توسط دکتر اسفهبدی
در تاریخ 10 بهمن ماه 1395 محمد پرویزی با صدور حکمی از سوی دکتر اسفهبدی به سمت مشاور هنری در پروژه اکسپو 2017 منصوب گردید.
 ١١:١٨ - چهارشنبه ١٣ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 صفحه بعدی >>