چاپ        ارسال به دوست

سومین جلسه مشارکت کنندگان بین المللی (IPM) در اکسپو 2017 برگزار شد

شرکت کنندگان بین المللی اکسپوی2017 در شهر آستانه گردهم آمدند

کمتر از چهار ماه قبل از آنکه اکسپو 2017 آستانه دروازه های خود را به سوی همگان باز نماید، شرکت کنندگان بین المللی این رخداد به جهت تشکیل سومین جلسه مشارکت کنندگان بین المللی( International Participants’ Meeting که به اختصار IPM نامیده میشود ) در کاخ استقلال در شهر آستانه پایتخت کشور قزاقستان به دور یکدیگر گرد آمدند. این جلسه به عنوان آخرین گردهمایی نمایندگان 108 کشور جهان در مورد شعار نمایشگاه " انرژی آینده "  قبل از تاریخ 10 ژوئن 2017 که روز بازگشایی نمایشگاه است محسوب می گردد.

- به گزارش بخش امور رسانه روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران به نقل از خبر مندرج در سایت دفتر بین المللی نمایشگاههای جهان ( BIE ) به تاریخ 22/2/2017 :

مشارکت کنندگان بین المللی این نمایشگاه  به مدت دو روز ( 22 و 23 فوریه ) گردهم خواهند آمد که طی آن آخرین نظرات و چشم اندازهای اکسپو 2017 توسط کشور میزبان و مقامات اکسپو به کلیه مشارکت کنندگان بین المللی ارائه می گردد. این جلسه شامل ارائه دقیق جزئیات توسط سازمانها و تدارک دهندگان مرتبط با اکسپو بوده و به مانند جلسات پرسش و پاسخ برگزار شده که جهت ارائه یک پلت فرم  و ایده مشترک جهت تبادل فعالیتهای انجام شده جهت آماده سازی دوره نهایی این نمایشگاه تشکیل می گردد.

در ابتدای این جلسه " عسکر مامین ( Askar Mamin ) " معاون اول نخست وزیر جمهوری قزاقستان به همراه " آخمتژان یسیموف ( Akhmetzhan Yessimov ) " رییس هیات مدیره شرکت ملی اکسپو آستانه ( EXPO 2017 National Company )، " راپیل ژوشیبایف ( Rapil Zhoshybayev ) " کمیسر ژنرال کشور قزاقستان در اکسپوی ۲۰۱۷ و " آست ایسیکیشف ( Asset Isekeshev ) " شهردار شهر آستانه برای نمایندگان و حضار به ایراد سخن پرداختند.

" عسکر مامین ( Askar Mamin ) " معاون اول نخست وزیر جمهوری قزاقستان

 

" آخمتژان یسیموف ( Akhmetzhan Yessimov ) " رییس هیات مدیره شرکت ملی اکسپو آستانه ( EXPO 2017 NC )

 

" راپیل ژوشیبایف (Rapil Zhoshybayev ) " کمیسر ژنرال کشور قزاقستان در اکسپوی ۲۰۱۷

 

" آست ایسیکیشف ( Asset Isekeshev ) " شهردار شهر آستانه

شایان ذکر است :

ویسنته لوسرتالیس ( Vicente G. Loscertales ) دبیر کل دفتر بین المللی نمایشگاههای جهان (BIE) نیز ضمن خوش آمد گویی به حضار در سخرانی آغازین خود تاکید کرد که: موفقیت اکسپو در این مرحله از آماده سازی به ایجاد حس مسئولیت پذیری مشترک در هر دو بخش سازمان دهندگان و مشارکت کنندگان بستگی دارد. آقای لوسرتالیس همچنین بر اهمیت شعار " انرژی آینده " و تشدید اثرات آن در سراسر جهان، که بر تعداد زیادی از شرکت کنندگان بین المللی بازتاب داشته است تاکید نمود.

قابل ذکر است که :

اکسپو 2017 آستانه بین 10 ژوئن تا 10 سپتامبر برگزار خواهد شد که در طی این زمان انتظار می رود تا 5 میلیون بازدیدکننده داشته و بر اساس موضوع " انرژی آینده " در سایت نمایشگاهی به مساحت 25 هکتار در محلی نزدیک به مرکز شهر آستانه برپا خواهد گردید.

* لینک منبع خبر ( به زبان انگلیسی ) :

http://www.bie-paris.org/site/en/component/content/article/87-news-announcements/bie-activity/1281-international-participants-gather-in-astana-ahead-of-expo-2017?Itemid=915


١٤:٤٥ - شنبه ٧ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ١٠٠٤    /    تعداد نمایش : ٣٦٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: