چاپ        ارسال به دوست

نمایشی در راستای اکسپو

فروش بلیط سیرک " Soleil " آغاز شد

در تاریخ 10 ماه می 2017، فروش بلیط سیرک " Soleil " که از برنامه های جنبی نمایشگاه اکسپوی تخصصی 2017 است آغاز گردید.

- به گزارش بخش امور رسانه روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران به نقل از خبر مندرج در سایت اکسپوی قزاقستان به تاریخ 10/5/2017 :

امروزه، سیرک  Soleil، که دفتر مرکزی آن در شهر مونترال قراردارد، به یکی از بزرگترین شرکت های فعال در زمینه صنعت سرگرمی در جهان تبدیل شده است. این شرکت با استخدام نزدیک به  4000  نفر از 50  کشور جهان و تعداد 1300  اجرا ، پس از آنکه توانسته است تا جایی در گوشه قلب مخاطبان و تماشاگران در بیش از 400 شهر دنیا برای خود باز نماید ، به عنوان یکی از بخشهای جنبی اکسپوی 2017 در شهر آستانه به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

با الهام از فرهنگ و تاریخ غنی کشور قزاقستان و همچنین تم اصلی نمایشگاه اکسپوی 2017 " انرژی آینده " ، بازیگران و عوامل این سیرک یک نمایش منحصر به فرد را برای مهمانان حاضر در این رویداد در شهر آستانه به نام "REFLEKT" آماده کرده اند. نمایشی با شکوه که بیانگر تلفیق میراث فرهنگی مردم قزاقستان با دیدگاهی معاصر از آینده نزدیک تمام بشریت است. در بازه زمانی بین 10 ژوئن لغایت 10 سپتامبر 2017، 71 نمایش به معرض اجرا در خواهد آمد. مهمانان میتوانند از نمایش منحصر به فرد سیرکSoleil  در سالنی مخصوص ، مجهز و مثلثی شکل با ظرفیت 2000 نفر لذت ببرند. نمایش افتتاحیه در تاریخ 16 ژوئن در منطقه نمایشگاهی اکسپو برگزار خواهد شد.

هر شخص میتواند با پرداخت مبلغی ناچیز و مقرون به صرفه که از 4000 تنگه ( واحد پول کشور قزاقستان ) شروع میشود در بخشی از این رویداد جهانی در تاریخ معاصر قزاقستان مشارکت کرده و خاطره ای به یاد ماندنی از اجرای برنامه توسط سیرک Soleil را در یاد داشته باشد.


* لینک منبع خبر  ( به زبان انگلیسی ) :

https://expo2017astana.com/en/news/2016/dekabr/sales-of-tickets-to-cirque-du-soleil-launched


١٥:٣١ - شنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ١٠٤٣    /    تعداد نمایش : ٢٥٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: