چاپ        ارسال به دوست

نمادهایی از " انرژی آینده " در غرفه کشور آلمان

انرژی در مسیر صحیح

یک ماشین مسابقه ای برقی از سری فرمولE  در پاویون کشور آلمان در معرض دید عموم قرارخواهد گرفت. این مطلب توسط مدیر خلاق این غرفه آقای آندریاس هوربلت Horbelt Andreas در کنفرانس مطبوعاتی ایشان اعلام گردید. وی تاکید کرد که اتومبیلهای برقی کلید ایجاد نسل جدید حمل و نقل هستند.

- به گزارش بخش امور رسانه روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران به نقل از خبر مندرج در سایت اکسپوی قزاقستان به تاریخ 11/5/2017 :

آقای هوربلت بیان داشت که :

"وسایل نقلیه برقی که توان حرکتی خود را از منابع تجدیدپذیر تامین میکنند به عنوان کلیدی برای تولید نسل جدید وسایل حمل و نقل که بر اقلیم جهانی اثر سوء ندارند تلقی میشوند ، که در غرفه ما، یک لیموزین، ماشین مسابقه ای فرمول E و وسایل نقلیه دو چرخ الکتریکی نمایش داده خواهند شد".

همچنین آقای آندریاس هوربلت در سخنرانی خود اعلام کرد که غرفه آلمان در نمایشگاه اکسپو 2017 یک فرصت برای کشف "شهر آینده " خواهد بود. به گفته وی، نوآوری ها و راه حل هایی در زمینه ارتقاء سطح حمل و نقل و مسکن در غرفه کشور آلمان ارائه خواهد شد و به بازدید کنندگان چگونگی روشهای تولید میزان قدرت بیشتر از مقدار مصرف در خانه های هوشمند و تهیه انرژی از پانلهای نصب شده در نمای این ساختمان که پوشیده از جلبک هستند و نیز اتومبیل های برقی نشان داده میشود.

* لینک منبع خبر  ( به زبان انگلیسی ) :

https://expo2017astana.com/en/news/2016/dekabr/energy-on-the-right-track

 


٠٨:٢٠ - يکشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ١٠٤٥    /    تعداد نمایش : ٢٥٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: